Путін розповів про таємні домовленості з Обамою щодо України


Президент РФ Володимир Путін в інтерв’ю американському режисерові Оліверу Стоуну розповів, що в 2014 році у нього були певні домовленості щодо України з 44-м американським президентом Бараком Обамою

Інтерв’ю Путіна Стоуну стало частиною фільму "У боротьбі за Україну", показ якого відбувся на фестивалі в Італії. Об этом сообщает koruptions.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомляє ТАСС, режисер запитав у президента РФ про телефонну розмову з Обамою під час подій на Майдані в Києві в 2014 році, проте Путін відмовився повідомити деталі бесіди.

"Можу так сказати, що наші домовленості, які були досягнуті в телефонній розмові, з американської сторони не були виконані. Я б на цьому обмежився і не став би в деталі вдаватися", — сказав Путін.

Як зазначається, більше деталей про згадану розмову раніше розповідав міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. За його словами, Обама зателефонував Путіну під час подій на Майдані 2014 року і закликав його не відмовляти тодішнього українського президента Віктора Януковича від підписання угоди з опозицією і не застосовувати силу проти мітингувальників.

"Американці, напевно, відчули, що це перебір. Ми не відмовляли. Путін сказав, що якщо Янукович як легітимний президент приймає рішення його підписати — це його суверенне право", — розповів Лавров.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/10/putin_rozpoviv_pro_tayemni_domovlenosti_z_obamoyu_schodo_ukrayiny”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя