Ольга Самчук: "Радує і дивує Цитата Укрпошта зараз активно лобіює ..."

Ольга Самчук в facebook:

Радує і дивує Цитата Укрпошта зараз активно лобіює законопроект, який дозволив би їй стати свого роду банком. 45 доходу пошта отримує від надання фінансових послуг і, розширивши свої можливості протягом кількох років, може в рази збільшити прибуток. Ідея далеко не нова. Але спочатку планувалося, що пошта отримає банківську ліцензію. А це суперечило угоді з МВФ, через що отримало різку критику з боку Нацбанку. Пізніше ідею спростили. Або, як каже сам Ігор, підійшли до пи ... тання креативно. Тепер передбачається, що Укрпошта отримає право видавати картки і вести поточні ощадні рахунки, що є певним консенсусом для ринку. Об этом сообщает novostinovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Укрпошта - це історія про Попелюшку. Є дівчина, яка все за всіх робила, десь на задвірках будинку, і яку ображали, чи не доплачували ... і зараз ми намагаємося цю дівчину одягнути, умити і дати їй можливість потрапити на бал. Можливо вона знайде собі там принца у вигляді іноземного інвестора, наприклад, Amazon, і будуть вони жити довго і щасливо. Але, як Ви памятаєте, у Попелюшки була проблема з часом. У нас приблизно так само щоб Укрпошта не перетворилася на гарбуз - радикальні заходи потрібні вже вчора.

Моя дружина і діти живуть в Нью-Йорку. У дітей завантажений розклад з 7 ранку до 9 вечора у них музика, футбол, теніс, заняття з мови. У них в школі з другого класу квадратний корінь і китайська кожен день !. Вони знають, що не можна кидати щось, навіть якщо важко. Подобається / не подобається, потрібно сісти і вивчити.

Стан інфраструктури виявився набагато гірший, ніж я очікував. У цьому головна проблема Укрпошти. За останні пять місяців ми купили більше машин, ніж за останні пять років. На балансі було 3600 машин, а по факту - 2500. Решта - металобрухт. З 11,5 тис. офісів компютеризовано лише 20 !

Нам потрібно підготуватися до високого сезону, який припадає на четвертий квартал. За цей час ми плануємо зробити більше посилок, ніж за весь минулий рік. Але 16 з 24 сортувальних пунктів не зможуть їх пропустити. Для цього потрібно мати авто, компютери, навчити людей, зробити ремонти, докрутити продукти, які є, підготуватися до нової мінімальної заробітної плати - це основне, чим будемо займатися найближчим часом.

У мене win-win звільнять мене - проведу більше часу з сімєю, не звільнять - доведу реформу до кінця. Я не вірю в довічне працевлаштування. Це складно і шкідливо. Фізично і морально. Є програма, яку мені хочеться реалізувати - Укрпошта з найпривітнішими в Україні співробітниками, новими сучасними продуктами, авто і радуючими очі, компютеризованими по всій країні - відділеннями. Якщо за пару років вдасться - можна відпочити. Кого я бачу своїм наступником Когось з команди. Дуже хочеться, щоб реформи тривали.

Більше - натискайте на зображення

ТОП новости

Вход

Меню пользователя